Warning: include(/homez.17/katkara/www/horoskopy/meta.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/katkara/www/horoskop/formularze/poczta.php on line 7

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/homez.17/katkara/www/horoskopy/meta.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/katkara/www/horoskop/formularze/poczta.php on line 7
Astrolog L.gł Astrolog FORMULARZ H1: Astrologia Horoskopy Wróżby TAROT RUNY


Astrologia - jako pseudonauka mieści się w znaczeniu definicji fałszywego proroctwa czyli nie spełnia warunku 100% sprawdzalności... ( do tej grupy zwodniczych praktyk można zaliczyć również inne sztuki ezoteryczne czy okultystyczne typu Tarot, Numerologia i inne wróżby, „wahadlarstwo”, jasnowidzenie , etc. …)

cyt. św. JK 
"Szatan wmawia wiele rzeczy prawdopodobnych zgodnych z rozumem i spełniających się, ażby przez nie uwodzić."

Drupal horoskop


Astrology and Horoscope

FORMULARZ H1: Astrologia, Horoskop, Wróżby - NUMEROLOGIA

Regulamin i umowa:
1.) Termin wykonania badania jest nieokreślony.
2.) Nie udzielamy żadnej gwarancji, co do nieomylności, pewności, miarodajności a w skrajnych przypadkach wiarygodności badania: astrologicznego, wróżby, itp. Udzielamy natomiast pełnej, absolutnej gwarancji co do prawdziwości i rzetelności bez konieczności spełnienia pewnych wymagań.
3.) Nie ponosimy żadnej odpowiedzialność moralnej, czy innej za wynik (werdykt) badania!
4.) Odpowiedzialność za podjęte decyzje i wszystkie skutki, które wynikają albo w jakikolwiek inny sposób wiążą się z werdyktem, badaniem: astrologicznym, wróżbą, itp. pozostaje po stronie zamawiającego.
5.) Nie ponosimy odpowiedzialności za nie wykonanie badania z przyczyn od nas zależnych.Astrologia - jako pseudonauka mieści się w znaczeniu definicji fałszywego proroctwa czyli nie spełnia warunku 100% sprawdzalności... ( do tej grupy zwodniczych praktyk można zaliczyć również inne sztuki ezoteryczne czy okultystyczne typu Tarot, Numerologia i inne wróżby, „wahadlarstwo”, jasnowidzenie , etc. …)

cyt. św. JK 
"Szatan wmawia wiele rzeczy prawdopodobnych zgodnych z rozumem i spełniających się, ażby przez nie uwodzić."

Wybierz rodzaj badania
*
Imię Nazwisko
*
e-mail:
*
data urodzenia (np: 11.11.1970 )
*
godzina urodzenia (np: 10:10 )
*
miejsce urodzenia
*
opis problemu do rozwiązania przez horoskop, wróżbę
*
Pola obowiązkoweAstrologia - jako pseudonauka mieści się w znaczeniu definicji fałszywego proroctwa czyli nie spełnia warunku 100% sprawdzalności... ( do tej grupy zwodniczych praktyk można zaliczyć również inne sztuki ezoteryczne czy okultystyczne typu Tarot, Numerologia i inne wróżby, „wahadlarstwo”, jasnowidzenie , etc. …)

cyt. św. JK 
"Szatan wmawia wiele rzeczy prawdopodobnych zgodnych z rozumem i spełniających się, ażby przez nie uwodzić."

"Wszytkie Prawa Zastrzeżone"
Powered by Web design © 9.12.2002 16:14 Polska
18 09 2020 18:01:52
Toplista stron

0 0 0 0 0 0